Du är här: Startsida / Om oss / ÖBOs styrelse

ÖBOs styrelse



Vår styrelse

ÖBOs styrelse
Saknas på fotot: Magnus Lander och Yosef Mohamed.


Camilla Andersson
 (s) ordförande
camilla.a.andersson@orebro.se  
Mobil 0707-19 43 01 

Jimmy Nordengren (c) förste vice ordförande
Hem 019-10 89 03
Mobil 070-634 47 06
jimmy.nordengren@orebro.se

Anders Åhrlin (m) andre vice ordförande
Arbete 019-21 55 22
Mobil 076-551 56 04
anders.ahrlin@orebro.se

Lena Beime (s) ledamot
Mobil 073-529 62 00
lena.beime@orebro.se

Conny Harrysson (kd) ledamot
Arbete 019-30 38 33
Mobil 070-394 38 33
conny.harrysson@kristdemokraterna.se

Yngve Alkman (fp) ledamot 
Arbete 019-10 21 20
Mobil 070-512 21 30
yngve.alkman@orebro.se

Sara Dicksen (m) ledamot
Mobil 070-767 01 61
sara.dicksen@orebro.se

Yosef Mohamed (s) suppleant 
yosef.mohamed@orebro.se

Murad Artin (v) suppleant
Mobil 070-376 03 98
murad.artin@orebro.se

Magnus Lander (mp) suppleant
magnus.lander@orebro.se


Tjänstemän:
Ulf Rohlén vd
Arbete 019-19 43 08
Mobil 0707-19 43 08
ulf.rohlen@obo.se

Björn Forsberg sekreterare
Arbete 019-19 42 33
Mobil 0707-19 42 33
bjorn.forsberg@obo.se


Personalrepresentanter:
Mona Liljenskog SKTF
mona.liljenskog@obo.se

Kaj Edwertz Fastighetsanställdas förbund
kaj.edwertz@obo.se

Strateg - reklambyrå, webbyrå och designbyrå ÖrebroBostäder AB Fredsgatan 20 A Box 8033 700 08 Örebro Telefon: 019-19 42 00 Fax: 019-19 43 00 Mejl: kundcenter@obo.se